Voorlopige trainingstijden & locatie

BUITENTRAINING OP DE BOEKHORST

Datum en dag

Tijd

Team

Trainers

Di 16 feb

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Jonah

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 17 feb

16.00-16.45 uur

Mini’s

Elize, Jada en Ilja

Don 18 feb

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Frans

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 21 feb

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Patty en Rémon

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Patty en Rémon

Di 23 feb

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Tom

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 24 feb

16.00-16.45 uur

Mini’s

Jada, Jill, Ilja/Sandra

Don 25 feb

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Rémon

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 28 feb

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Tom en Cindy

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Tom en Cindy

Di 2 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Jonah

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 3 mrt

16.00-16.45 uur

Mini’s

Jill, Froukje, Sandra

Don 4 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Frans

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 7 mrt

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Patty en Rémon

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Patty en Rémon

Di 9 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Tom

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 10 mrt

16.00-16.45 uur

Mini’s

Elize, Jill en Tom

Don 11 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Rémon

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 14 mrt

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Cindy en Tom

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Cindy en Tom

Di 16 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Jonah

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 17 mrt

16.00-16.45 uur

Mini’s

Jada, Froukje, Rémon

Don 18 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Frans

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 21 mrt

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Patty en Rémon

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Patty en Rémon

Di 23 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Tom

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Cindy en Mohammed

Woe 24 mrt

16.00-16.45 uur

Mini’s

Elize, Froukje, Ilja

Don 25 mrt

18.00-19.00 uur

D-jeugd

Filipe en Rémon

 

19.00-20.00 uur

C-jeugd

Gertjan en Casper

Zon 28 mrt

11.00-12.00 uur

D-jeugd

Mo, Cindy en Tom

 

12.00-13.00 uur

C-jeugd

Mo, Cindy en Tom