Dag Datum Tijd van  Tijd tot Team :  Locatie: 
Week 39 M/D/J        
Maandag 25-sep-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd Sportpark de Boekhorst
Dinsdag 26-sep-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd Sportpark de Boekhorst
Woensdag 27-sep-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd Sportpark de Boekhorst
    16:15 17:15 E-jeugd Sportpark de Boekhorst
Donderdag 29-sep-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd Sportpark de Boekhorst
    19:00 20:00 Dames B-jeugd Sportpark de Boekhorst
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren Sportpark de Boekhorst
Week 40          
Maandag 2-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 3-Oct-2023 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 4-Oct-2023 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 5-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 41          
Maandag 9-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 10-Oct-2023 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 11-Oct-2023 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 12-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 42          
Maandag 16-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 17-Oct-2023 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 18-Oct-2023 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 20-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 43          
Maandag 23-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 24-Oct-2023 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 25-Oct-2023 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 26-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 44          
Maandag 30-Oct-2023 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 31-Oct-2023 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 1-nov-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 2-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 45          
Maandag 6-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 7-nov-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 8-nov-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd Northa buitenveld
    16:15 17:15 E-jeugd Northa buitenveld
Donderdag 9-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd duinweteringhal
    19:00 20:00 Dames B-jeugd duinweteringhal
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren duinweteringhal
Week 46          
Maandag 13-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd Northa Buitenveld
Dinsdag 14-nov-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd Duinweteringhal
Woensdag 15-nov-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 16-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd Duinweteringhal
    19:00 20:00 Dames B-jeugd Duinweteringhal
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren Duinweteringhal
Week 47          
Maandag 20-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 21-nov-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 22-nov-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 23-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 48          
Maandag 27-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 28-nov-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 29-nov-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 30-nov-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 49          
Maandag 4-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 5-dec-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 6-dec-23 geen training   Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    geen training   E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 7-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 50          
Maandag 11-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 12-dec-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 13-dec-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 14-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 51          
Maandag 18-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 19-dec-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 20-dec-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 21-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 52          
Maandag 25-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 26-dec-23 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 27-dec-23 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 28-dec-23 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 1          
Maandag 1-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 2-jan-24 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 3-jan-24 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 4-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 2          
Maandag 8-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 9-jan-24 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 10-jan-24 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 11-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft
Week 3          
Maandag 15-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
Dinsdag 16-jan-24 18:30 19:30 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
Woensdag 17-jan-24 16:15 17:15 Mini’s en F-jeugd De tijdelijke de schelft
    16:15 17:15 E-jeugd De tijdelijke de schelft
Donderdag 18-jan-24 18:00 19:00 Gemengde D-jeugd De tijdelijke de schelft
    19:00 20:00 Dames B-jeugd De tijdelijke de schelft
    20:00 21:00 Dames en Heren Senioren De tijdelijke de schelft